Vorig jaar december schreef ik een artikel waarin ik alle complete series in mijn boekenkast op de foto zette en aan jullie liet zien. Dat waren tien complete series op dat moment, en voelde voor mij als ontzettend veel. Maar, mijn boekenverzameling is in een jaar enorm gegroeid en dat betekent ook dat het me dit jaar is gelukt om een aantal series compleet te krijgen die dat vorig jaar nog niet waren. Vandaag dus een overzichtje van alle complete series in mijn boekenkast in 2016!
Voor het gemak, en het feit dat een hoop boeken bij mijn vader liggen, heb ik de foto’s van de complete series van vorig jaar voor dit artikel hergebruikt. Daarnaast heb ik een aantal series wel compleet, maar heb ik delen van deze serie uitgeleend aan Sanne (grr Sanne, lees mijn boeken nou eens!), haha. Die series staan dus helaas niet compleet op de foto, maar ik heb ze officieel dus wel compleet! Oké, daar gaan we:
1. Edelsteentrilogie – Kerstin Gier
2. De Eeuw der Wonderen – Greg Keyes
3. Hush Hush saga – Becca Fitzpatrick
4. Touching Juliette – Tahereh MafiHet eerste deel, Vrees Me, ontbreekt op deze foto, maar die heb ik wel in mijn boekenkast staan gelukkig!
5. De Hongerspelen – Suzanne Collins
6. Divergent serie – Veronica Roth
7. Delirium serie – Lauren Oliver
8. Harry Potter – J.K. Rowling
9. Chemical Garden trilogie – Lauren Destefano
Dat waren de series die ik in 2015 al compleet heb gemaakt. De Maze Runner serie had ik vorig jaar ook compleet, maar aangezien daar een nieuwe prequel van uit is die ik op dit moment (nog) niet in mijn bezit heb, mag die niet meer in dit artikel. Goed, laten we gaan kijken naar de series die ik dit jaar compleet heb weten te maken.
10. De Engelsfors trilogie – Mats Strandberg & Sarah B. Elfgren Deze serie bestaat eigenlijk uit vier delen, maar de laatste twee delen ontbreken omdat ik die uitgeleend heb. De ontbrekende delen heten: De Sleutel, het begin en De Sleutel, het einde.
11. De Wrekers – Brandon SandersonVan De Wrekers serie zijn er op dit moment twee delen uit: Staalhart en Vlammenwerper. Staalhart kreeg ik als recensie exemplaar, en Vlammenwerper heb ik dit jaar van mijn vader voor Kerst gekregen (hij staat niet op de foto omdat ik op dit moment niet in hetzelfde huis ben haha). Het derde deel van deze serie, Calamity, zal in 2017 verschijnen.
12. Water & Vuur – Victoria ScottHet tweede deel van deze serie, IJs & Steen, ligt óók bij Sanne haha.
13. De Selectie – Kiera Cass
14. Hof van Doorns en Rozen – Sarah J. Maas
15. De Godinnentest – Aimée Carter
16. De Laatste Wachter – Alexandra Penrhyn Lowe
17. Matched – Ally Condie
Dat zijn al mijn complete series die op dit moment in mijn boekenkast staan. Zeven meer dan vorig jaar, dus dat vind ik best netjes van mezelf, aangezien ik mezelf dit jaar het goede voornemen had gegeven om meer series compleet te maken. Laat ik er maar niet bij vertellen dat ik nog heel veel van deze boeken moet lezen… Haha.
Welke series hebben jullie allemaal compleet in je boekenkast staan?
Je hebt er een paar prachtige collecties tussen zitten! Ik kan niet zeggen dat ik niet stiekem heel jaloers ben hahaha!
Alvast fijne jaarwisseling & en een goed boeken 2017!